درد دلی با امام جمعه کشکو

از اين که بی پرده مينيويسم ببخشيد.

جناب آقای حجت الاسلام دکتر سلطان مرادی. من جوونی هستم اهل کشکوئيه . نماز جمعه هم اونقدر که به قول معروف منافق حساب نشم ميام.اول ازتون ميخام که آرشيو اين وبلاگ بخونين. درباره شما مطلب زياد نوشتم و تعريف زياد کردم.ولی اين دفعه ميخام يه چيزی را اينجا رو کنم براتون. در مورد دخترا و پسرای کشکو.واما انگيزه اين نوشتن:

شنيدم کشکو ميخاد دانشگاه بياد مجوز هم صادر شده و قرار بر اين بوده که رشته های فنی و سطح بالا بياد . ولی بازم شنيدم شما مخالفت کردين و گفتين بايد رشته ای باشه که کسی از جای ديگر نياد تو اين دانشگاه و دخترا و پسرا از شهرای ديگه نيان تو کشکو تا محيط کشکو سالم بمونه.اول اينکه از شما که خودتون تو محيط دانشگاه هستين توقع نيست که به اين صراحت به همه دانشجوها مهر فساد بزنين.

و اما در مورد اينکه با اين فکر ميخاهين کشکو به فساد کشيده نشه بايد عرض کنم. از کارای خلاف زيادی که ميشه تو کشکو ميگذرم و در مورد سکس در کشکو براتون مينويسم. شايد اطلاعات به شما نميرسه که بعيد ميدونم اينجوری باشه.يه دبيرستان دخترانه داريم اينجا.که از روستاهای اطراف هم ميان اينجا . آمار غيبتهای دخترا را بگيرين خودتون دستتون مياد چه خبره.تو دبيرستان شايد تا حدودی انتظار ميره روابط دختر و پسر.ولی اوج دخترايی که با پسرا رابطه دارن تو مدرسه راهنمايی دخترانه است که اين ديگه طبيعی نيست و نشون از فساد زياد ميده اينجا.الان که تابستون ميشه روابط دختر پسرا به شدت افزايش پيدا ميکنه. ميدونستين بيشتر با هم بودن دختر پسرا در شب و در باغات ميگذره. شب وقتی پدر و مادر دختر خانم خوابند.اين شيوه دخترای سطح راهنماييه.در دبيرستان ديگه کاری به شب ندارند.حتی کار به هم جنس بازی در دبيرستان دخترانه هم کشيده.نکنه خبر ندارين دو تا از دخترا را به دليل ليزبين بودن از مدرسه اخراج کردند.اينا به کنار الان آمار دخترايی که از دانشگاه های کرمان برای خود فروشی ميان به کشکو به شدت افزايش پيدا کرده و يه باندی به صورت فعال تو اين زمينه مشغوله چون هم درامد خوبی برا دخترا داره هم باند عمل کننده .شنيدم نرخ کشکو از همه جا بالاتره. تا جايی که هر ۲ هفته يک بار از تهران هم دخترا ميرسن.از اين باند مطمعناْ با اطلاعين .چرا ميزارين روز به روز بر تعداد افراد تو اين زمينه زياد بشه بعد يه مرتبه ميريزين و دستگيری و شلاق . پسری که هر لحظه اراده کنه دختر خانمی از کرمان يا تهران کرج و اصفهان شهر کرد کنارشه . چون اين باند فساد براش فراهم ميکنن. پس فردا که اين باند جمع کنين فشار بهش بياد نگاهش کج ميکنه سوی خواهر من و تو. محيط کوچکه همه با هم آشنا . کار به جايی رسيده که بی پرده به همه پيشنهاد ميدن بيان برا سکس با فلانی از فلان جا اومده.

الان ميشنوم که از بهترين  افراد کشکو رفتن تو اينکارا . کسايی که خودشون هيچ زمانی دنبال دختر و زن مردم نميرن ولی وقتی براشون محيا ميشه يه بار دوبار رد ميکنن بار سوم پيشنهاد قبول ميکنن و الا آخر . الان سکس بازايی که بیشترين پول ميدن از ۴۵تا ۶۰ سال سن دارند. به شما پيشنهاد ندادند؟به من که چندين بار پيشنهاد دادند بيا . اينجوری باشه منم دير يا زود يه بار هم که شده قبول ميکنم.

دردناک ترين چيزی هم که به شدت داره افزايش پيدا ميکنه.دختر خانمايی هستن که تازه ازدواج ميکنن انگار از زندون آزاد شدند....و برادر و پدرانی که با دست خود ناموس خود را ميفروشند.توهين به کسی نشه منم هين جا زندگی ميکنم با کلی فاميل که کلی هم دختر پسر دارند.ولی آمار خيلی زياده برا کشکو مگه چند نفر جمعيت اينجاست که اينقدر بر تعداد ......  من نميگم روابط دختر پسرا خوب ياد بد .ولی باند فهشا راه افتادن بده و خطرناک.حالا بازم ميگين اگه دختر و پسری دانشجو بيان کشکو برا تحصيل کشکو را به فساد ميکشونن. به نظر من که اومدن جوونا از شهرای ديگه به اينجا باعث رشد فرهنگی ما هم ميشه.

آدمای خوب هم هنوز زيادن تو کشکو.

/ 0 نظر / 28 بازدید